Vyzkoušejte add-on řešení, která používají naši ostatní klienti. Získáte tak okamžitou podporu vašich aktivit při vynaložení rozumných nákladů.

V této sekci naleznete odkazy na Byznys CRM addon řešení k Microsoft Dynamics CRM. Všechny uvedené moduly jsme vyvinuli a implementovali u našich klientů, kteří funkčnosti dlouhodobě používají. Naše doplňková řešení vám usnadní práci s CRM aplikací, zrychlí čas implementace a celkově tak podpoří návratnost vaší investice do nového informačního systému.

 

Nejvyhledávanější řešení:

 - kliknutím zvětšit
Design a Statistika hromadného emailu

Modul „E-mail kampaně" slouží k rozesílání profesionálních hromadných e-mailových kampaní a newsletterů z prostředí Microsoft Dynamics CRM. Tento modul umožňuje využít kompletní funkcionalitu CRM produktu pro segmentaci kontaktů a zároveň využívá výhody napojení na službu Emailkampane.cz, která zajišťuje kvalitní a rychlou rozesílku a zpětné vyhodnocení výsledků e-mailových kampaní.

 
 - kliknutím zvětšit

Modul „Servis“ je standardizované řešení pro obsluhu servisních zásahů a incidentů v Microsoft Dynamics CRM. Podporuje všechny komunikační kanály, které mohou klienti vaší společnosti libovolně využívat k zadávání a sledování svých servisních požadavků (webový portál, email, Skype, nebo telefon). Microsoft Dynamics CRM je plně funkčně integrován s klientem MS Outlook, včetně možnosti využití e-mailových šablon, článků znalostní báze, plánování schůzek i servisních zásahů.

 
 - kliknutím zvětšit
Zobrazení Zájemců - návštěvníků webu

Systém Leady.cz identifikuje firmy, které navštívili Váš firemní web, zjistí co je zajímalo a doplní jejich obraty, emaily, telefony, jména a další. Naše add-on řešení spočívá v integraci systému Leady.cz s Microsoft dynamics CRM, tzn. marketingový pracovníci mají přímo v prostředí CRM dostupné informace o návštěvách svých webových stránek. Tyto firmy se v CRM objeví jako zájemci a jsou připraveny k dalšímu zpracování dle standardních postupů.

 
 - kliknutím zvětšit

Doplněk Integrace CRM s mapovými podklady umožňuje kontakty a obchodní vztahy (případně i jiné entity s adresními informacemi) v CRM systému zobrazit dle jejich umístění v online mapách. Po nainstalování doplňku je do systému přidán graf pro každou nastavenou tabulku CRM systému. Po vybrání jednoho či několika záznamů z příslušné oblasti graf zobrazuje umístění příslušných subjektů v online mapě. Jakmile uživatel klikne na značku umístění v mapě, CRM systém mu zobrazí příslušnou kartu daného klienta.

 
 

 

Přehled všech Byznys CRM add-on řešení:

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz