Kdo jsme
Profesionální tým poradců a konzultantů
Naše řešení
Připravené add-on produkty
Naši zákazníci
Lídři v oblasti péče o klienty
Jsme konzultační společnost zaměstnávající a spolupracující s největšími lokálními i zahraničními odborníky v oblasti řízení zákaznických vztahů.
Vyzkoušejte add-on řešení, která používají naši ostatní klienti. Získáte tak okamžitou podporu vašich aktivit při vynaložení rozumných nákladů.
Inspirujte se úspěšnými projekty nasazení CRM řešení u našich zákazníků. Každá z uvedených firem dramaticky zvýšila produktivitu svých zaměstnanců.

Buďte úspěšnější ve svém podnikání!

 • Emailový marketing
 • Broker Management Systém - řízení obchodních zástupců
 • Field servis
 • Efektivní řízení servisu, sevis desku a reklamací
 • Event Management - pořádání školení a seminářů
 • Řízení projektů
 • Nákupní systém
 • Věrnostní systém
 • Řízení sportovních klubů
 • Řešení stížností, podnětů a dotazů občanů
 • Řešení problematiky realitních kanceláří a developerů
 • Obchodní a konzultační činnosti v oblasti lesního hospodářství

 

Je některý z výše uvedených bodů oblastí, kterou se právě zabýváte nebo potřebujete zlepšit?

 

Naše společnost je připravena Vám pomoci. Nabízíme komplexní služby při projektech CRM (Dynamics 365) - řízení vztahů se zákazníky, partnery, dodavateli či jinými subjekty Ve svém středu máme bývalé dlouhodobé zaměstnance společnosti Microsoft, zastávající různé funkce v divizi Microsoft Dynamics. Naše dlouholeté zkušenosti i znalosti nejmodernějších trendů v oblasti péče o klienty s Vámi budeme rádi sdílet.

 

Naším prioritním cílem je, aby Vaše společnost realizovala projekt, který pro Vás bude mít hmatatelné přínosy v podobě zvýšení výnosů, zrychlení obsluhy klientů, snížení neproduktivních časů, zjednodušení reportingu, zvýšení věrnosti zákazníků, zrychlení uvedení nového produktu na trh, snížení nárůstu počtu zaměstnanců při expanzi firmy, zlepšení spolupráce mezi zaměstnanci či odděleními a další.

 

Kromě základních informací o naší společnosti na webových stránkách publikujeme i přehled Byznys CRM add-on řešení a oborových řešení, jež nabízíme našim klientům a řadu případových studií našich spokojených zákazníků, které pro vás mohou být inspirací, jak obdobné problémy řeší či vyřešili vaši konkurenti nebo obchodní partneři. Zároveň zde naleznete další zajímavé články a aktuality, jež např. popisují budoucí směry rozvoje oblasti řízení zákaznických vztahů nebo zajímavá xRM řešení optimalizující procesy v odděleních financí, nákupu, výroby, HR a dalších.

Aktuálně

01
10/2018

Spojení firem Byznys CRM a kWare

Společnost Byznys CRM s.r.o. získala k 1.10.2018 obchodní podíl ve společnosti kWare a převedla do ní své aktivity v oblasti Microsoft Dynamics 365. Více o informací o spojení obou společností v tiskové zprávě.
22
03/2018

Byznys CRM dokončila další implementaci Dynamics 365, tentokrát ve společnosti Land Value.

Byznys CRM, ve spolupráci se společností kWare, dokončila další implementaci řešení na platformě Microsoft Dynamics 365. Novým zákazníkem je společnost Land Value s.r.o. podnikající v oblasti poskytování obchodních a konzultačních činností v lesním hospodářství
16
11/2017

Surun Services - případová studie

Byznys CRM nabízí řešení pro "Chytré město". Více informací naleznete v případové studii Surun Services
06
11/2017

Newsletter - Podzim 2017

Byznys CRM představuje nový Newsletter 2017, který se mimo jiné věnuje nové verzi Microsoft Dynamics 365 v9.0
09
10/2017

GDPR - základní informace

Základní informace o General Data Protection Regulation
 

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz