Spojení firem byznys crm a kware

Společnost Byznys CRM k 2.10.2018 získala obchodní podíl ve společnosti kWare a převedla do ní své aktivity v oblasti Microsoft Dynamics 365, čímž došlo k faktickému spojení obou společností.

 

Tato transakce se týká převodu zaměstnanců, stávajících zákazníků a v neposlední řadě i nadstavbových modulů pro Dynamics 365 jako například Emailkampaně, Field Servis a IoT.

Dochází tak k trvalému spojení týmů specialistů na CRM (Dynamics 365) z obou společností, což přinese jak znatelný nárůst kapacit, tak i schopnost pokrýt mnohem širší škálu oborových řešení.

Sloučením obou společností vzniká jeden z největších a nejzkušenějších týmů specialistů na Microsoft Dynamics 365 v České a Slovenské republice.

 

Díky spojení obou firem budou mít stávající zákazníci k dispozici větší kapacity pro dodatečné úpravy a rozvoj svých stávajících CRM řešení. Ti noví pak získají přístup ke špičkovému know-how obou součástí dnes již jednotného týmu CRM profesionálů.

 

Společná divize CRM se také chystá vyvíjet další vlastní nadstavbová oborová řešení, které bude nabízet i ostatním implementačním partnerům pro Microsoft Dynamics 365.

 

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz