Byznys CRM s.r.o.

Byznys CRM s.r.o. - kliknutím zvětšit
Byznys CRM s.r.o.

Jsme dynamická společnost specializující se na oblast řízení vztahů se zákazníky a optimalizací dalších klíčových firemních procesů. Pomáháme našim klientům zvyšovat produktivitu zaměstnanců zejména v odděleních obchodu, marketingu a služeb zákazníkům, ale i jiných stěžejních oblastech. Věříme, že náš úspěch je vystaven na úspěchu našich zákazníků, proto se vždy snažíme o jejich maximální spokojenost a co možná nejvyšší kvalitu dodávaných služeb za rozumnou cenu.

 

Nabízíme komplexní služby při projektech CRM - řízení vztahů se zákazníky nebo xRM - řízení vztahů s partnery, dodavateli či jinými subjekty. Jsme schopni našim klientům poradit ve všech fázích projektu od definování cílů a strategií, přes analýzu funkčních a procesních požadavků, nasazení podpůrného informačního systému Microsoft Dynamics CRM, včetně našich add-on balíčků k tomuto řešení, až po integraci s jinými systémy a poimplementační podporu. Více informací o našich službách najdete v části Služby.

 

Naše společnost zaměstnává a spolupracuje s největšími lokálními i zahraničními odborníky v oblasti CRM a má za sebou řadu úspěšných projektů a spokojených zákazníků, kteří jsou sami lídry v oblasti péče o klienty. Všichni naši konzultanti a projektoví manažeři mají více než 15leté zkušenosti z projektů implementace ERP a CRM systémů a optimalizace firemních procesů. Jsme připraveni s vámi naše zkušenosti a znalosti nasdílet, abyste rychle a bez rizik dosáhli vytyčených cílů.

 

Ve svém středu máme bývalé dlouhodobé zaměstnance společnosti Microsoft, zastávající různé funkce v divizi Microsoft Dynamics. Kromě samotných projektů se věnujeme také přednášení na vysokých školách a odborných konferencích a publikační činnosti v různých ekonomických a technických médiích.

 

V únoru 2016 jsme již opakovaně obhájili kompetenci Silver Customer Relationship Management v Microsoft partnerském programu. Tento statut bereme jako trvalý závazek dodávat našim klientům moderní řešení, jež pro ně budou konkurenční výhodou umožňující se lépe prosadit na trhu.

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz