ARES konektor - doplněk do CRM

Zjednodušte práci obchodníkům

Zjednodušte práci vašim obchodníkům! ARES konektor umožní vašim zaměstnancům načíst informace o jednotlivých společnostech z veřejných registrů a nahradí tak náročné a zdlouhavé manuální vstupy.

 

ARES konektor - doplněk do CRM - kliknutím zvětšit
ARES konektor

Vaše Microsoft Dynamics CRM obsahuje velké množství firemních údajů, které se váží k vašim zákazníkům, partnerům nebo konkurentům. Jedno z důležitých kritérií pro plně efektivní využití Microsoft Dynamics CRM je správnost informací evidovaných v databázích. Manuální editace těchto informací z databází přístupných na webu představuje časově velmi náročnou činnost.

 

Zautomatizování zmíněného procesu jsme vyřešili ARES konektorem, který vaším obchodníkům významně zjednoduší práci, ušetří čas a navíc sníží chybovost lidského faktoru při manuálním zadávání.

 

Nový plugin konektor využívající službu MFČR ARES (administrativní registr ekonomických subjektů) automaticky vyhledává podrobné informace o společnostech (IČ, název, kompletní adresa, právní forma, ...) a tyto informace na jediné kliknutí doplňuje do CRM systému.

 

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz