Integrace CRM se službou CreditCheck

Mějte vždy pod kontrolou s kým obchodujete

Připravili jsme pro vás integraci Microsoft Dynamics CRM se službou Creditcheck. Tato služba do jedné databáze nepřetržitě agreguje data o všech českých firmách z většiny dostupných informačních zdrojů (Insolvenční rejstřík, dlužníci VZP, a další). Při výběru zdrojů se zaměřuje na data využitelná pro credit risk management. Denně takto aktualizuje až statisíce dokumentů k desítkám tisíc firem. Při hodnocení kredibility firmy je také nutné kontrolovat kondici vlastníků, dceřiných firem atd. Rovněž nelze podcenit historická data. Pokud například Vašemu odběrateli před měsícem exekutor v dražbě prodal nemovitost za účelem uspokojení nedobytných pohledávek, tuto informaci dnes nikde nenajdete.

 

Zásadní problém tedy spočívá v tom, že dat je příliš mnoho (a tempo růstu se stále zvyšuje), jejich pořízení je časově velmi náročné a neustálé vyhodnocování je v běžném firemním provozu takřka nemožné.

 

Služba Creditcheck tento problém řeší! Nad celou databází integrující dostupné informační zdroje neustále uplatňuje na každou českou firmu komplexní sadu cca 185 creditrisk pravidel. Jakmile nalezne shodu, vystaví oranžový nebo červený semafor.

 

Integrace s Microsoft Dynamics CRM využívá této dostupné služby a dle nastaveného intervalu (standardně jedenkrát za noc) projede databázi obchodních vztahů a doplní k nim příslušný převzatý Creditcheck rating.

 

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz