Rozšířené CRM (xRM)

xRM: platforma pro vývoj aplikací

Rozšířené CRM (xRM)  - kliknutím zvětšit

Flexibilita a rozšiřitelnost jsou základními vlastnostmi Microsoft Dynamics CRM, a proto lze pomocí tohoto systému maximalizovat hodnotu všech vnějších vztahů firmy. Přímo v systému lze rychle vyvíjet vlastní firemní aplikace a oborová řešení bez kompromisů co se týče funkčnosti, rozpočtu a termínu dokončení. Příkladem řešení založených na xRM je vymáhání pohledávek, správa spisů a kauz, evidence a vyhledávání uchazečů o zaměstnání, správa žádostí o EU fondy, a další.

 

Vyměňte zdlouhavý vývoj "na zelené louce" za customizaci a konfiguraci

Rozšířené CRM (xRM)  - kliknutím zvětšit

xRM je aplikační platforma využívající produktové i infrastrukturní IT technologie, které spojuje jako nástroje k vytváření různorodých aplikací.xRM umožňuje modifikovat Microsoft Dynamics CRM tak, aby splňovala konkrétní požadavky organizace. xRM umožňuje vytvářet relační aplikace pro řízení vztahů mezi různými typy objektů, zejména pomocí následujících služeb/vlastností:

- xRM Aplikační služby - komplexní set aplikačních služeb, které lze využít pro většinu aplikací modelující nebo pracující s objekty a jejich relačními vazbami.

 

- „Point & Click Customization" - Uživatelské rozhraní pro modifikaci/rozšíření aplikací určené i pro ne-technické uživatele. Umožňuje vytvoření rozšíření aplikace pomocí tzv. „point & click" a tím také redukuje pracnost a časovou náročnost spojenou s vytvářením nových funkčních celků aplikací.

- Rozšiřitelnost - xRM také umožňuje modifikaci a rozšíření aplikace pomocí produktů/technologií Microsoft.NET a Microsoft Visual Studio.


Základní výhody xRM platformy

Rozšířené CRM (xRM)  - kliknutím zvětšit
Příklad Řídícího panelu v Microsoft Dynamics CRM

Dramatické snížení času na vývoj nové aplikace

Známé, intuitivní uživatelské rozhraní Microsoft Outlook, včetně přístupu offline. Hotový webový, mobilní klient a aplikace pro tablety.

Při vývoji nové aplikace řeším business problematiku NE technologie

Menší závislost na jednom dodavateli systému, protože Microsoft Dynamics CRM je v ČR podporováno desítkami Microsoft partnerů

 

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz