Marketing

Účinné marketingové kampaně a konzistentní komunikace se zákazníky s řešením Microsoft Dynamics CRM Marketing.

Marketing - kliknutím zvětšit
Základní obrazovka pracovníka Marketingu

Zajistěte svým marketingovým specialistům robustní nástroje pro čištění dat a segmentaci zákazníků, špičkové funkce pro řízení kampaní, generování nových příležitostí a přehledné analýzy, které zvyšují efektivitu marketingových akcí, snižují náklady a umožňují lépe sledovat klíčové ukazatele. Řešení Microsoft Dynamics CRM nabízí komplexní sadu marketingových funkcí, které potřebujete k efektivnímu zacílení a oslovení  pro vás nejpřínosnějších zákazníků.

 

Maximalizace hodnoty marketingových výdajů

Marketing - kliknutím zvětšit
Karta Marketingové kampaně

Úplný (360°) pohled na zákazníky umožňuje provádět podrobnou segmentaci na základě použití komplexních zákaznických, obchodních a demografických informací.

Účinnější marketingové kampaně s pomocí nástrojů pro správu životního cyklu kampaní - jejich plánování, definování rozpočtu a cílů, realizace aktivit, sledování odezev a případný převod na příležitosti a vyhodnocení výkonnosti kampaní.

 

 

Marketing - kliknutím zvětšit
Sestava Hodnocení výkonnosti kampaně

Rychlejší oslovení zákazníků prostřednictvím komunikačních šablon, intuitivních průvodců pro vytváření aktivit nebo použitím funkcí hromadné emailingy nebo directmailingy.

Správný marketingový mix - nástroje pro tvorbu sestav a analytické funkce umožňují hodnotit účinnost tištěných, emailových, webových a jiných marketingových prostředků a soustředit se tak na nejefektivnější způsob komunikace.

 

 

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz