Podpora prodeje

Vyšší produktivita prodeje, spolehlivé přijetí koncovými uživateli

a sdílení nejlepších postupů s řešením Microsoft Dynamics CRM pro Prodej

Podpora prodeje - kliknutím zvětšit
Zobrazení příležitostí v Outlookovém klientu

Zrychlete a zautomatizujte své prodejní procesy a zajistěte svým obchodníkům jednotný pohled na zákazníky, který jim pomůže zkrátit prodejní cyklus, zvýšit procento uzavřených obchodů a dosáhnout větší věrnosti zákazníků. Řešení Microsoft Dynamics CRM nabízí zaměstnancům v oddělení prodeje okamžitý přístup k zákaznickým datům a obchodním příležitostem v režimu online i offline přímo v aplikaci Microsoft Outlook, zvyšuje tak efektivitu jejich práce a umožňuje trávit více času vlastním prodejem.

 

Automatizace prodeje: Větší počet zakázek

Podpora prodeje - kliknutím zvětšit
CRM klient pro dotyková zařízení

Práce v terénu - k veškeré funkčnosti aplikace Microsoft Dynamics CRM máte možnost přistupovat offline nebo prostřednictvím dotykového či mobilního zařízení.

Lepší porozumění potřebám zákazníkům s pomocí centralizovaného a personalizovaného pohledu na zákaznické preference, vztahy a úplnou historii aktivit a komunikace.

 

 

Podpora prodeje - kliknutím zvětšit
PowerView analýza v MS Excel

Zvyšení úspěšnosti prodeje díky správě obchodních příležitostí, automatizovanému zpracování zájemců, řízení prodejních procesů a sledování konkurence.

Analýzy prodejní výkonnosti - flexibilní sestavy umožňují vytvářet prognózy prodeje, měřit obchodní aktivity a jejich efektivitu, vyhodnocovat úspěšnost prodeje a služeb, rozpoznávat trendy, problémy a nové příležitosti.

Kvalifikované prodejní tipy pro vaše obchodníky. Analytické nástroje pomáhají maximalizovat využití příležitostí ke křížovém a následnému prodeji.

 

 

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz