Mediatel

Mediatel - kliknutím zvětšit

Profil společnosti Mediatel

Společnost Mediatel má 20 let tradici a jako jediná na českém a slovenském trhu dokáže optimalizovat firemní komunikaci v tradičních i elektronických médiích. Má silné lokální zázemí a bohaté zkušenosti a obsluhuje více než 50 tisíc firemních zákazníků v České republice a na Slovensku.

 

Po roce 2000 začala s větším rozmachem internetu procházet postupnou restrukturalizací a postupně se z ní stala univerzální reklamní agentura pro malé a střední firmy. Co se však ve firmě příliš neměnilo, byl produkční informační systém. Zatímco pro péči o finance a podpůrné procesy firma úspěšně nasadila ERP systém, pro samotnou přípravu reklamních kampaní a péči o zákazníky firma zůstávala u specializovaného, ale již nevyhovujícícho podnikového informačního systému.

 

Projekt a spolupráce s Byznys CRM

Přechod na Microsoft Dynamics CRM znamenal pro Mediatel obrovské úspory - časové, ale i finanční. Jen provozní náklady na samotný systém klesly na 20 % své původní hodnoty. Dynamics CRM navíc, coby univerzální systém, nahradil i celou řadu dalších systémů, nejen ten produkční. Nyní pro získání požadovaných údajů stačí jediný pohled do Dynamics CRM, kde jsou všechny informace o každém zákazníkovi na jednom místě.

 

Mediatel dokázal veškerý potřebný vývoj pokrýt vlastními silami. Přesto se však rozhodl využít i služeb implementačního partnera, a to zejména pro zajištění technické podpory a také pro konzultace v náročnějších implementačních oblastech. Tímto partnerem se stala společnost Byznys CRM. Tu si Mediatel vybral na základě referencí jejich zakladatelů. Byznys CRM bude nyní také asistovat IT oddělení při nasazení nového produkčního systému do dalších zemí, kde vlastník společnosti Mediatel působí.

 


 

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz