Mainstream Technologies, s.r.o. 2012

Mainstream Technologies, s.r.o. 2012 - kliknutím zvětšit

Popis společnosti Mainstream Technologies

Společnost  Mainstream Technologies, poskytuje vysoce profesionální a odborné konzultace v oblasti informačních technologií s orientací na implementace nejnovějších technologií, migrace prostředí na nové verze produktů, zabezpečení prostředí a procesů, pokročilé odstraňování potíží a inovace existujících prostředí IT.

 

Rozsah dodávaných služeb

Úspěch na trhu a s ním spojený nárůst obchodních aktivit donutil společnost Mainstream Technologies k řešení otázky jednotné správy svých zákazníků, kontaktů, obchodních aktivit a příležitostí. Vzhledem k tomu, že je společnost Microsoft Gold partnerem, má možnost využívat bezplatně systém Microsoft Dynamics CRM Online. Společnost Mainstream využila naše služby implementace a konfigurace řešení Microsoft Dynamics CRM. Kromě samotné implementace jsme formou workshopu také vyškolil všechny uživatele, kteří využívají CRM systém. Po nasazení tohoto řešení obchodníci společnosti Mainstream sdílí své obchodní informace, kontakty a příležitosti prostřednictvím profesionální platformy, která pomáhá manažerům a vlastníkům firmy udržet lepší přehled nad společností a kvalitněji řídit obchodní procesy.

 

Hodnocení zákazníka

Obchodní manager společnosti Mainstream Technologies, pan Dvořák (Solution Sales Professional) nám po skončení workshopu popsal v čem mu pomohl: „Díky workshopu jsem mohl pochopit, jak v CRM pracují lidé, jejichž je to denní chléb, a díky tomu také upravit některé své návyky práce v CRM, dokázat lépe vyhledat informace a přizpůsobit si prostředí mým potřebám. Je to jako při skládání puzzle. Na začátku jsem měl spousty dílků, vlastní zkušeností jsem měl představu o výsledném obrázku, ale až díky workshopu jsem ten obrázek dokázal sestavit. Na workshopu jsem si nejvíce vážil osobního přístupu lektorů, jejich empatii, při řešení mých problémů a dotazů, a jejich praktické zkušenosti".

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz