Allegro Group

Allegro Group - kliknutím zvětšit

POPIS SPOLEČNOSTI ALLEGRO GROUP

Allegro Group je mezinárodní e-commerce internetová společnost patřící do skupiny globální technologické korporace Naspers. Aktivity Naspers, v současnosti jedné z největších technologických firem na světě, sahají až do Facebooku nebo čínského gigantu Tencent.

 

Cílem Allegro Group je přinášet do online světa stále nové nápady a projekty z oblasti obchodování na internetu, realit, cestovního ruchu, segmentu automobilů i soukromé inzerce. Společnost neustále pro své zákazníky zvyšuje úroveň služeb, které jsou zárukou uživatelského komfortu, bezpečnosti na vysoké úrovni a odrazem důvěry zákazníků ke konkrétním projektům.

 

 

ROZSAH IMPLEMENTACE PRO OBCHOD A SERVIS

Allegro Group, díky řešení Dynamics CRM a díky spolupráci s námi, získala účinný nástroj pro řízení obchodních činností internetové nákupní galerie AUKRO a portálu pro prodej reklamy AdMarket. Hlavní oblasti konfigurací funkčností systému byla správa prodejců a Aukro účtů v programu AUKRO+, správa obchodních procresů AUKRO a AdMarket včetně editace zákazníků a marketingových projektů. Projekt dále zahrnoval měření výkonnosti obchodníků, správu aktivit a interakcí s obchodními partnerskými subjekty a zpracování podkladů pro fakturaci AdMarket . Po finálním zaškolení uživatelů dosáhla Allegro Group významného zefektivnění klíčových obchodních procesů pro AUKRO a AdMarket s možností budoucího rozvoje řešení podle aktuálních požadavků.

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz