Azure Document Storage

Azure Document Storage

Řešení pro ukládání dokumentů z prostředí MS Dynamics CRM/Microsoft Dynamics 365

 

Azure Document Storage je doplňkový modul společnosti Byznys CRM

  • Řešení umožňuje v CRM ukládat elektronické dokumenty – např. naskenované smlouvy, různá PDF potvrzení, dotazníky nebo obrázky, wordové či excelové soubory – do Microsoft Azure Storage a ušetřit tak místo v CRM  databázi. S úsporou místa v CRM  řešení jde ruku v ruce také úspora finanční – úložiště v Azure Storage stojí zlomek ceny oproti CRM.
  • Uživatelé při práci s elektronickými dokumenty neopouští své prostředí Microsoft Dynamics CRM a s dokumenty plnohodnotně pracují přímo v CRM aplikaci. Mají tak veškeré důležité soubory dostupné v jednom okně u obchodních záznamů, např. Obchodních vztahů, Kontaktů nebo Příležitostí. Ke každému elektronickému dokumentu vzniká v CRM „vodicí“ záznam a tak může být soubor napojen i k více záznamům v CRM najednou a je tak k dispozici z různých míst v systému. Do CRM záznamu je možné zapsat i další důležité informace spojené s dokumentem, tzv. metadata (např. Typ dokumentu, Platnost, Podepisující osoba a další), která následně umožňují dokumenty snáze vyhledávat a filtrovat.

 

 

 
Azure Document Storage - kliknutím zvětšit

Okamžitý náhled obsahu dokumentu

Jakmile je v CRM otevřen CRM záznam elektronického dokumentu, je pro nejběžnější formáty – pdf, jpg, png, doc, xls – okamžitě k dispozici náhled příslušného dokumentu, přímo ve formuláři Microsoft Dynamics CRM Online. Systém též obsahuje funkci pro stažení přílohy do lokálního počítače.

 

Pozn.: Tato funkce může být deaktivována na základě uživatelských práv jednotlivých zaměstnanců.

 


Více informací naleznete v agendovém listu:

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz