Market UP s.r.o. 2012

Market UP s.r.o. 2012 - kliknutím zvětšit

Popis společnosti Market UP

Společnost Market UP se specializuje na poradenství a řešení v oblasti internetového marketingu. S využitím bohatých zkušeností získaných dlouholetou praxí v managementu nadnárodních firem v oblasti telekomunikací, IT, průmyslu a maloobchodu, odborníci z této společnosti analyzují svým klientům stávající tržní pozici a navrhují jim řešení, které vede k dlouhodobé konkurenční výhodě a posílení postavení na trhu.

 

Rozsah implementace CRM Online

Aby obchodní tým společnosti market UP efektivně plnil své úkoly, bylo nutné dát obchodním zástupcům do rukou nástroj, který významně zefektivní jejich práci. Tímto nástrojem se stalo řešení Microsoft Dynamics CRM Online. Úkolem naší společnosti bylo zajistit proškolení uživatelů formou workshopu a související implementace funkčností CRM systému a jeho konfigurace.

Úspěšné nasazení systému s následnou podporou ostrého provozu přineslo společnosti market UP efektivní řešení pro systematické oslovování nových klientů, konzistenci v řízení obchodních případů, možnost vyhodnocení práce obchodníků či kontrolu nad vývojem jednotlivých obchodních příležitostí.

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz