Gopas

Gopas - kliknutím zvětšit

Popis společnosti Gopas

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že GOPAS působí na poměrně malém trhu, jde o jednoho z největších poskytovatelů IT školení v Evropě

 

GOPAS se od samého počátku orientuje primárně na vzdělávání v oblasti IT. Největší důraz klade na kvalitu služeb a spokojenost zákazníka. Opakovaný zájem klientů i jejich doporučení zakládají dlouhodobou prosperitu i vedoucí pozici na trhu.

 

Rozsah projektu

Aby společnost GOPAS i nadále mohla těžit ze silné orientace na potřeby klientů při široké a dále se rozvíjející nabídce kurzů, bylo nutné najít řešení jak klíčové procesy ve vztahu k zákazníkovi ještě více zdokonalit. Na jaře 2012 se GOPAS obrátil na naši společnost a červnu 2012 začali naši odborníci realizovat projekt implementace a customizace řešení Dynamics CRM. Hlavní důraz byl přitom kladen na správu dat, která zahrnovala kontakty klientů a účastníků kurzů, a na cílený marketing. V rámci řešení byla také integrace s nástrojem MailChimp a s provozním informačním systémem. Po úspěšném dokončení projektu v polovině října 2012 se GOPAS opět může těšit významné konkurenční výhodě v podobě dokonalé péče o zákazníka.

 

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz