Workshop pro Microsoft Gold a Silver Partnery

Chcete zlepšit vztahy s vašimi zákazníky a být úspěšnější v obchodních činnostech i řízení vašeho týmu?

Jako Microsoft Gold nebo Silver Partner máte k dispozici zcela zdarma řešení Microsoft Dynamics CRM Online.

 

Není potřeba nic instalovat! Není potřeba nikam jezdit! Nemusíte čekat! Začněte teď hned! Pomůžeme vám...

 

Workshop pro Microsoft Gold a Silver Partnery - kliknutím zvětšit
Sledování příležitostí přímo v Microsoft Outlook

Obsah nabídky:

...toto řešení aktivovat a uvést v život. Využívejte pro řízení vztahů se zákazníky stejné řešení, na které dnes spoléhá více než 30tis. úspěšných firem. Naše společnost vám nabízí dvoudenní workshop zaměřený primárně na oblast obchodu, konaný přímo u vás, během kterého získáte:

  • Funkční prostředí Microsoft Dynamics CRM Online. Před konáním workshopu vám poskytneme webové adresy, na kterých lze aktivovat bezplatnou verzi Microsoft Dynamics CRM Online (Microsoft Gold partneři mají zdarma nárok na 250 uživatelů, Microsoft Silver partneři mají zdarma 100 uživatelských přístupů).
  • Před konáním workshopu vám nahrajeme lokalizační balíček od naší společnosti, který do standardního CRM doplňuje české „speciality" (např. IČO, DIČ, ... ) a zjednodušuje základní formuláře
  • Na workshopu s vámi projdeme základní oblasti prodeje a pobavíme se s vámi o tom, jak by vám řešení Microsoft Dynamics CRM Online mohlo pomoci zlepšit vaše obchodní výsledky. Konkrétně:

                - Základní ovládání - Outlookový, webový, mobilní klient

                - Sdílení kontaktů mezi obchodníky, sdílení informací o zákaznících a komunikaci s nimi

                - Ukládání a sdílení historie emailů, zápisů ze schůzek, telefonátů a další

                - Vedení a vyhodnocování obchodních příležitostí, zrychlení nabídkového procesu  

                - Segmentace klientů a možnosti hromadné komunikace

                - Vytváření emailových šablon a šablon hromadné korespondence

                - Nastavení offline režimu a importy dat

                - Tvorba a nastavení dashboardů a pracovních postupů (workflow)

                - Základní úpravy uživatelského rozhraní

 

Jedním z obchodníků, který již tento workshop absolvovali je p.Dvořák, Solution Sales Professional, ze společnosti Mainstream Technologies. Krátce po skončení workshopu nám popsal v čem mu pomohl: „Díky workshopu jsem mohl pochopit, jak v CRM pracují lidé, jejichž je to denní chléb, a díky tomu také upravit některé své návyky práce v CRM, dokázat lépe vyhledat informace a přizpůsobit si prostředí mým potřebám. Je to jako při skládání puzzle. Na začátku jsem měl spousty dílků, vlastní zkušeností jsem měl představu o výsledném obrázku, ale až díky workshopu jsem ten obrázek dokázal sestavit. Na workshopu jsem si nejvíce vážil  osobního přístupu lektorů, jejich empatie při řešení mých problémů a dotazů a jejich praktických zkušeností".

 

Profil lektorů workshopu naleznete na LinkedIn: Petr Hampejs, Pavel Šlesingr 

 

Termín a místo workshopu:

Předpokládáme, že přijedeme za vámi a workshop uspořádáme v sídle vaší společnosti nebo na jiném vašem místě. Termín konání je na naší společné dohodě. Čím rychleji se nám ozvete, tím dřívější vám můžeme garantovat termín. 

 

Cena workshopu:

Celková cena služeb uvedených v obsahu nabídky je 20tis. Kč bez DPH. Pro workshop není stanoven limit na počet účastníků, přesto doporučujeme, aby ve skupině bylo maximálně 6-8 lidí.

 

Kontaktní informace:

Pokud o uvedený workshop máte zájem, zavolejte na telefonní čísla +420 602 550 433 nebo +420 724 372 798 nebo nám pošlete email na adresu gold@byznyscrm.cz.

 

 

O společnosti Byznys CRM:

Společnost Byznys CRM je firma specializující se na oblast řízení vztahů se zákazníky a optimalizací dalších klíčových firemních procesů. Pomáháme našim klientům zvyšovat produktivitu zaměstnanců zejména v odděleních obchodu, marketingu a služeb zákazníkům, ale i jiných stěžejních oblastech.

 

Nabízíme komplexní služby při projektech CRM nebo xRM (řízení vztahů s partnery, dodavateli či jinými subjekty). Jsme schopni našim klientům poradit ve všech fázích projektu od definování cílů a strategií, přes analýzu funkčních a procesních požadavků, nasazení podpůrného informačního systému Microsoft Dynamics CRM, až po integraci s jinými systémy a poimplementační podporu.

 

Naše společnost zaměstnává a spolupracuje s největšími lokálními i zahraničními odborníky v oblasti CRM a má za sebou řadu úspěšných projektů a spokojených zákazníků, kteří jsou sami lídry v oblasti péče o klienty. Všichni naši konzultanti a projektoví manažeři mají více než 15-ti leté zkušenosti z projektů implemenatce ERP a CRM systémů a optimalizace firemních procesů.

 

 

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz