Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 je službou, která nabízí sofistikovanou správu emailu, dokumentů a informací v kanceláři i mimo ni bez potřeby většího IT zázemí

Microsoft Office 365 - kliknutím zvětšit

Jste firma bez většího IT zázemí, ale přesto potřebujete či chcete používat nejnovější technologie pro komunikaci a spolupráci vašich zaměstnanců? Potřebujete pro ně zajistit oblast emailingu, sdílení dokumentů a informací bez ohledu na to zda se nachází v kanceláři nebo se pohybují v terénu? Chcete být efektivnější při práci s vašimi současnými nebo potenciálními zákazníky? Microsoft Office 365 je službou, která vám to umožní. Službou, jež vám pomůže se dostat mezi „špičku" ve vašem oboru, bez ohledu na velikost vaší společnosti. Službou, která vašim zaměstnancům pomůže se plně soustředit na náplň své skutečné práce.

 

O Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 - kliknutím zvětšit

Jedná se o balíček online služeb, který obsahuje známé produkty Microsoft Office (zejména Outlook, Word a Excel), Exchange Online, Sharepoint Online a Lync Online. Tyto služby provozuje a poskytuje přímo společnost Microsoft, což pro vás znamená, že kromě produktů sady Office, nemusíte nic instalovat na vlastních serverech a nemusíte platit odborníky, kteří se o celou infrastrukturu budou posléze starat. Zároveň je zprovoznění všech potřebných systémů, s kterým jsme navíc připraveni vám pomoci, otázkou hodin, maximálně dnů. Za služby Office 365 se platí nízké měsíční poplatky, na rozdíl od prvotních investic, jež je třeba učinit při standardním nákupu IT technologií.

 

Co je obsahem Office 365?

Microsoft Office 365 - kliknutím zvětšit

Sada Microsoft Office - nejpoužívanější sada kancelářských aplikací, se známým uživatelským rozhraním, včetně produktů Word, Excel, Outlook a dalších.

Exchange Online - řešení pro zasílání emailů, správu kontaktů a kalendářů, dostupné přímo na počítačích jednotlivých zaměstnanců, v mobilním zařízení nebo kdekoli jinde prostřednictvím webového prohlížeče.

Sharepoint Online - systém pro sdílení informací na intranetových (případně také externích) portálech k propojení zaměstnanců, partnerů a zákazníků; společné vytváření a spolupráce na kritických dokumentech, např. nabídkách či smlouvách. Vše dostupné odkudkoli pomocí internetového prohlížeče.

Lync Online - zasílání rychlých zpráv vašim kolegům; Informace o tom, kdo z nich je online; úspora cestovních nákladů organizováním online schůzek a konferencí, jejich nahrávání; možnost sdílení plochy, souborů nebo prezentací.

 

 

S čím vám pomůže Byznys CRM

Pokud vaše společnost nemá žádné IT odborníky, jsme připraveni vám nabídnout naše služby při založení a nastavení služeb Microsoft Office 365. Jedná se především o:

  • Registrace vaší společnosti ke službám Microsoft Office 365, založení uživatelů, nastavení práv k jednotlivým službám, nastavení služeb na vaši doménu
  • Nastavení jednotlivých online služeb, např. založení sharepoint webů pro jednotlivé týmy nebo vytvoření emailových distribučních skupin
  • Instalace sady Microsoft Office do počítačů jednotlivých uživatelů a napojení programů na služby Office 365
  • Migrace stávajících dat, zejména současných emailových účtů
  • Školení koncových uživatelů na efektivní používání moderních IT nástrojů

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz