Nový obchodní ředitel - Martin Čejka

Nový obchodní ředitel plánuje významné strategické kroky

Od května 2014 náš tým posílí Martin Čejka na pozici obchodního ředitele a současně člena nejužšího vedení společnosti. Ve své funkci bude zodpovědný za řízení veškerých obchodních i marketingových aktivit společnosti a rozvoj dlouhodobé stretegie firmy.

 

 

V oblasti řízení obchodu a řízení vztahů se zákazníky má Martin Čejka ve svých 39 letech velmi bohaté zkušenosti. Během posledních 7 let pracoval ve společnosti Microsoft. Zde působil jako CRM Solution Sales Professional - specialista na řešení Microsoft Dynamics CRM pro oblast korporátních zákazníků a zároveň jako CRM Channel Manager. Dříve Martin působil také ve společnosti LCS International (dnes Asseco Central Europe) jako Vedoucí obchodního týmu.

 

Martin plánuje ve své nové funkci zúročit své dosavadní zkušenosti a pomoci k ještě dynamičtějšímu rozvoji společnosti Byznys CRM. V nejbližším období se bude spolupodílet na aktualizaci dlouhodobé firemní strategie. Ta bude nyní primárně zaměřena na to, jak nejlépe využít aktuální IT trendy a technologie a přinášet tak našim zákazníků moderní řešení pro podporu obchodu, marketingu a služeb zákazníků pro 21.století.

 

 

Byznys CRM s.r.o., tel.: +420 724 067 404, email: info@byznyscrm.cz